Era dnes nabídne i možnost správy účtu online

V minulosti byla Era hlavně konzervativní bankou. Bylo tomu v době, kdy se ještě používal název Poštovní spořitelna. Dnes je ale bankou stále modernější, což dokládá i možnost obsluhy účtu online.

Není to jenom klasické bankovnictví, které je k dispozici v rámci běžného účtu. Banka totiž nabídne také online účet, který je ukázkovým produktem toho, co vše lze v rámci internetu ovládat. Samozřejmě zřídit přístup k vašemu účtu prostřednictvím internetu je rychlé a jednoduché. Vše je sjednáno už ve chvíli, kdy si otevíráte účet. Poté získáte přihlašovací údaje, vše si aktivujete a do banky již nemusíte nikdy chodit.

Účty a produkty Era lze ovládat nejenom z počítače

Velkým pozitivem je určitě to, že daný účet můžete ovládat hned v rámci několika platforem. Nejvyužívanější jsou samozřejmě počítače a notebooky. Dalšími možnosti jsou třeba chytré mobilní telefony, nebo i tablety. I jejich uživatelům tak Era umožní snadnou správu bankovního účtu. Zapomínat určitě nesmíme ani na to, že samotné zřízení této služby je zcela zdarma. A tak se nemusíte bát toho, že by pro vás byla finančně nedostupná. Důležité je ale dodat i to, že díky špičkovému zabezpečení se není třeba bát jakéhokoliv zneužití vašich peněz, nebo vašeho účtu jako takového.

Co vše je vám v rámci Éra přihlášení k dispozici?

Přihlásíte-li se k internetbankingu, můžete sledovat celou řadu různých věcí. Mezi ty hlavní patří váš účet a pohyby na něm. Samozřejmostí je také to, že lze jednoduše zadávat jednorázové nebo trvalé příkazy. Tím ale výhody, které Éra přihlášení má, nekončí. Spravovat a sledovat můžete také své úvěrové produkty a tak vždy víte, jak na tom s aktuální půjčkou jste. Vše poté doplňuje možnost sledování také vašich karet, a to jak standardních debetních, tak samozřejmě také vašich karet kreditních. A to vše s možností si další produkty a služby jednoduše sjednat.