Vyřízení půjčky

Zajímá vás, jak jednoduše a rychle můžete naši půjčku získat? Pojďte se společně s námi podívat na to, nakolik je to jednoduché a jak probíhají jednotlivé kroky.

Žádost o půjčku je krokem prvním

To hlavní, co je potřeba, je podání žádosti. To proběhne online, prostřednictvím vašeho notebooku či klasického počítače. Aby pro vás byla žádost co nejjednodušší, provede vás jednotlivými kroky náš operátor. Dá vám vybrat nejenom možnosti toho, kolik si lze půjčit, ale také vás požádá o všechny nezbytné informace, které mohou být s žádostí o půjčku spojeny. Především to jsou informace o tom, kolik vyděláváte nebo kde a jak pracujete. Samozřejmě poslední fází je vyplnění kontaktních údajů a odeslání žádosti.

Druhým krokem je telefonický kontakt

Jakmile je vaše žádost odeslána, již dochází k tomu, že je spuštěn proces vašeho schválení. V rámci něho může dojít k tomu, že se vám ozve telefonní operátor, který s vámi v případě potřeby doplní informace a potvrdí samotnou vaši žádost. Budete-li mít jakékoliv dotazy, které se naší půjčky týkají, samozřejmě vám je také zodpoví. Po ukončení hovoru už nic nebrání úspěšnému vyřízení. Pokud nebudete požádáni o případné doložení dalších dokladů nebo informací, bude půjčka za pár minut vyřízena.

Peníze na váš účet

Dojde-li k pozitivnímu vyřízení, můžete se již plně radovat z toho, že peníze jsou vaše. Ty jsou do pár minut odeslány přímo na váš bankovní účet. A to samozřejmě bez čekání, jelikož mnohdy dochází k odeslání v rámci stejné banky. Připsány jsou do několika málo vteřin nebo minut. Na co je použijete, to je čistě ve vašich rukou, jelikož v tomto směru nejste nijak omezováni. Vaší jedinou povinností je pouze dodržet splátkový kalendář. A to ať už se jedná o splátky pravidelné, nebo splátku jednorázovou. V obou případech však od nás tyto informace také obdržíte.