Doma jsme měli havárku a potřebovali jsme nutně instalatéra. Bohužel náš rozpočet byl pro daný měsíc vyčerpán a já nevěděla, co budu dělat. Naštěstí jsem objevila RychléPůjčky.cz, které ve svém jménu rozhodně nelžou. Peníze jsem měla na účtu za pár minut a problémy jsem mohla ihned vyřešit.
Věra Trusková, 42 let
Teprve před nedávnou dobou jsem ukončil studium a snažím se postavit na vlastní nohy. Bohužel občas s výplatou nevyjdu jak mám a potřebuju menší pomoc. Využívám služby RychléPůjčky.cz, kde mi půjčí menší obnos peněz a částku mohu vrátit hned, jak mi přijde výplata. Doporučuji
Jakub Krytinář, 27 let
Jsem hrdý pejskař a svého psíka mám moc rád. Bohužel se u něj ale naskytly nějaké zdravotní problémy a operace něco stála. Nechtěl jsem čekat a tak jsem si půjčil. Peníze jsem měl za 14 minut na účtu a hned jsem svého psa nechal operovat. Děkuji, moc jste mi pomohli!
František Horajs, 58 let
Studuji soukromou vysokou školu a školné je nemalé. Rodiče mi sice přispívají, ale zdaleka ne tolik, kolik bych potřebovala. Proto musím chodit na brigády. Jednou jsem byla nějaký čas nemocná, tudíž jsem neměla peníze na školné. Půjčila jsem si 3000 Kč, které jsem za 14 dní vrátila. Přístup byl vynikající.
Anna Sejková, 23 let