Charakteristika půjčky

Zajímá vás, jak naše půjčka vypadá a k čemu je určená? Pokud ano, pojďme se společně podívat na její jasnou charakteristiku. To hlavní, co se jí týká, jsou samozřejmě částky, které vám nabídne. Od nich se odvíjí i jednoduchost získání, nebo možnosti použití.

Půjčka do 4 000 Kč

Ideální forma půjčky pro každého, kdo potřebuje řešit své finanční problémy. Jednoduše, rychle a snadno tak poskytneme potřebnou finanční rezervu. Ta může být použita skutečně na cokoliv. Velkou výhodou právě tohoto typu půjčky je zcela určitě jednoduchost schvalovacího procesu a rychlost vyřízení. Mnohdy není problém, abyste měli peníze připraveny i do několika minut od odeslání žádosti.

Půjčka 4 001 – 10 000 Kč

Tento typ půjčky může být také určený k řešení vašich finančních problémů, ale vzhledem k vyšší částce se už hodí jako poměrně dobrá pomoc v případě neočekávaných situací. Třeba nečekaný výdaj, stejně jako nutná oprava domácího spotřebiče, nebo také auta. I u tohoto typu půjčky platí, že má poměrně benevolentní podmínky získání a velmi dobrou schvalovatelnost. Na co samozřejmě peníze využijete, je čistě na vás samotných.

Půjčka 10 001 – 170 000 Kč

Dnes poměrně klasická půjčka, která je určena hlavně na větší investice. Například na nákup auta, elektroniky, stejně jako vybavení domácnosti. Ani zde však nejste omezováni tím, co si můžete a co nemůžete za peníze koupit. Je to čistě na vás. Hlavní slovo v tom, zda půjčku dostanete a v jaké výši, má především výše vašeho příjmu. A to ať už jde o zaměstnanecký nebo podnikatelský, nebo jste osoba na mateřské dovolené, či snad pobíráte starobní nebo invalidní důchod.

Půjčky 171 000 – 3 000 000 Kč

Námi poskytované největší půjčky, které naši klienti využívají hlavně v souvislosti se svou nemovitostí. A to ať už ji chtějí rekonstruovat, kupovat, nebo si stavět dům. Přesto lze za získané peníze koupit i cokoliv jiného.