Jaké doklady potřebuje k získání Home Credit půjčka?

Chcete si peníze právě u společnosti Home Credit? Pokud ano, není nic jednoduššího, než si vybrat částku a termín splatnosti. Následovat bude proces samotného schválení, kdy je třeba splnit několik podmínek. Zapomenout ale nesmíme ani na to, co vše je třeba doložit.

Segment nebankovních půjček dnes nabídne řadu možností. Mohou to být jednoduché mikropůjčky, nebo naopak půjčky ručené nemovitostí. Někde mezi nimi se však nachází klasické možnost, kterou zastupuje kromě jiných i společnost Home Credit. Ta může nabídnout částky až 180 000 korun, a to za poměrně výhodných podmínek. Rozhoduje totiž hlavně plat, ekonomická situace, ale i finanční historie.

Bez dokladů a vašeho účtu se HomeCredit neobejde

Na co je třeba myslet prioritně, to jsou zcela určitě doklady, které prokazují vaši totožnost. Prvním nezbytným dokladem je občanský průkaz. Ten vás pomůže nejenom identifikovat, ale samozřejmě ověří i to, že jste tuzemským občanem s trvalým bydlištěm na našem území. Dále však HomeCredit vyžaduje i druhý doklad totožnosti. Zde je ideální předložit váš cestovní pas, řidičský průkaz, nebo v krajních případech i rodný list. Tím předkládání dokladů končí a tak zbývá už jenom číslo účtu, u libovolné tuzemské banky. Ten musí být veden na vaše jméno.

Home Credit půjčka bude vyžadovat i údaje o vašem zaměstnání

Další nutné doložitelné údaje se týkají vaší ekonomické činnosti. Pokud jste klasicky zaměstnáni, potom myslete hlavně na to, že je třeba připravit si informace o vašem zaměstnavateli. Aby byla Home Credit půjčka schválena, je třeba jeho jméno, jeho IČ, stejně jako adresa a také telefonní kontakt. Pokud podnikáte, máte to o něco jednodušší, jelikož v takovém případě se v první fázi stačí připravit jenom na to, že budou třeba všechny informace obsažené ve vašem živnostenském oprávnění.