Věděli jste, že rychlá půjčka může být vyřízena v pohodlí domova?

Už dávno neplatí, že pokud žádáte o půjčku, jste nuceni navštívit konkrétní pobočku, nebo absolvovat osobní jednání. Současný nebankovní trh se natolik vyvíjí, že dnes není problémem vyřídit vše z pohodlí domova.

S tím souvisí samozřejmě nejenom rychlost, s jakou je vše vyřízeno, ale souvisí s tím také to, že je vše vyřízeno i bez složitého papírování a dalších věcí, které mohou být s vyřizováním žádosti přímo spjaté. Samozřejmě všemu předchází také žádost, která by se dala i zde označit mezi ty jednodušší. A to hlavně proto, že ji lze učinit jak online, tak jsou i situace, kdy můžeme požádat telefonicky, stejně jako prostřednictvím SMS zprávy.

Jaký proces vyřízení rychlá půjčka nabídne?

Pokud si požádáme, máme jistotu v tom, že ihned po přijetí žádosti se spustí schvalovací proces. Během něho mnohdy rychlá půjčka nevyžaduje žádné informace a dodatečné dokumenty. Mezi ty patří třeba příjem, nebo výpisy z registrů. Vše proběhne online, a to na základě informací, které jsme uvedli do naší žádosti. Následně je naše žádost vyhodnocena, což vede také k tomu, že jsou na náš účet zaslány požadované finance. Ty můžeme následně využít libovolně, jelikož tento typ půjčky spadá mezi ty neúčelové.

Z domova je vyřízena také Home Credit půjčka

Druhou možností, jak půjčku vyřídit z pohodlí domova, je i tato varianta. A zatímco u předchozí půjčky není třeba ani smluvní dokumentace, zde ji Home Credit půjčka. Naštěstí i zde máte jistotu v tom, že smlouvu máte před sebou na svých monitorech a potvrdit ji lze jednoduše pomocí SMS kódu, který vám za tímto účelem dorazí. Díky tomu se není třeba zdržovat tím, že byste snad smlouvu museli tisknout. Zdržovat se logicky není třeba ani dalšími formalitami, jelikož jediné, co je třeba dodat, jsou dva doklady totožnosti, dále informace o vašem zaměstnavateli a poté už jenom číslo vašeho účtu.