Finanční centra i kiosky. Obojí nabídne mBank

Většinu bankovních operací už dokážeme díky internetbankingu vyřídit z pohodlí domova. Přesto je ale řada takových, kdy musíme na pobočku. Podíváme-li se na mBank, tak u ní máme na výběr hned ze dvou možností.

Pokud vyrazíme na pobočku banky, je jasné, že zde očekáváme především potřebný servis. A to jak v rámci řešení našich požadavků, tak i v rámci řešení našich problémů. Samozřejmostí, kterou logicky také očekáváme je poté to, že zde máme možnost sjednat si i další produkty, o které máme zájem. Zjistěte tedy, kam vyrazit právě v případě této banky.

Samozřejmostí je, že mBank nabídne finanční centra

Tímto názvem se označují standardní a legitimní pobočky, které dnes najdeme hlavně na frekventovaných místech jednotlivých měst. Samozřejmě u těchto poboček očekáváme, že nám mBank nabídne hlavně dobré zázemí, které s provozem kamenné pobočky souvisí. Dnes máme možnost do takového finančního centra vyrazit třeba Liberci, Hradci Králové, Ostravě, Zlíně, Brně, Plzni a v Praze. Více daných center aktuálně není, což ale neznamená, že bychom neměli jak banku kontaktovat. Pomůže nám k tomu buď internetové bankovnictví, nebo také druhá možnost, a to jsou kiosky.

Kde všude dle mBank.cz najdeme mKiosky?

Daných kiosků už najdeme v naší zemi poměrně velké množství, jelikož se nacházejí ve většině krajských měst, po celé České republice. Princip takového kiosku je přitom jasný, a to nabídnout alternativní zázemí, především jako funkci provizorní pobočky. Podle webu mBank.cz můžeme daní kiosky najít ve stejných městech, jako finanční centra. Jsou však i další místa, jako je Jihlava, Olomouc, nebo třeba Ústí nad Labem či Mladá Boleslav. A co je velkým pozitivem daných kiosků? Hlavně to, že jsou umístěny v obchodních centrech. S tím souvisí jedno jasné pozitivum, a to je jejich otevírací doba. Díky ní tak můžeme řešit své požadavky i ve chvíli, kdy je klasické centrum zavřeno.