GEmoney vám umožní spravovat účet odkudkoliv

Podíváme-li se na současné banky na našem trhu, nabízejí klasické internetové bankovnictví, nebo mobilní aplikace. GEmoney je však v tomto směru ještě dále. Zjistěte, co může nabídnout navíc!

Ovládat účet doslova odkudkoliv je něco, na co jsme si jako klienti zvykli již před několika lety. Pokud se podíváme na to, co v daném směru nabídne GEmoney, nesmíme zapomínat na klasiku, a to v podobě internetového bankovnictví. Stačí se přihlásit v rámci počítače nebo notebooku a následně už zadávat příkazy, sledovat pohyby na účtu, nebo sjednávat různé produkty. Tím ale možnosti nekončí.

GEmoney umožní spravovat účet i v rámci telefonu

Nyní však nemáme na mysli tolik oblíbené mobilní aplikace. Začneme totiž něčím naprosto unikátním, a to službou, která nese název Mobil banka. Pokud bychom si ji měli konkrétně charakterizovat, tak svůj účet ovládáme pomoci šifrovaných SMS zpráv. V rámci nich tak GEmoney může přijímat třeba právě platební příkazy. Tato možnost je poté doplněna o telefonní bankovnictví, kdy můžeme zavolat jak telefonnímu bankéři, tak své požadavky realizovat i v rámci komunikace s hlasovým automatem. Opět cesta, jak vše realizovat jednoduše a odkudkoliv – a to bez jakýchkoliv aplikací.

Klasická GEmoney internet banka v mobilu také existuje

Co rozhodně nechybí, to je ale i možnost, kterou můžeme nazývat i jako klasiku. Tedy produkt, který nese název Mobito. Jedná se o specielní aplikaci, díky čemuž nám mobilní GEmoney internet banka umožní ovládat náš účet také odkudkoliv. Aplikace se jednoduše propojí se vaším účtem a všechny transakce jsou tak jednoduše synchronizovány. Samozřejmostí je, že danou aplikaci jednoduše stáhnete, ale také nainstalujete na všechny tři nejvyužívanější operační systémy, které můžete mít nejenom na svém mobilním telefonu, ale které samozřejmě můžete mít také na svém tabletu.