Jaké novinky nabídne Fio banka v internetovém bankovnictví?

Pokud se podíváme na novinky, které jsou spojeny s touto bankou, rozhodně nesmíme zapomenout na oblast internetového bankovnictví. Právě ta totiž prošla výraznou změnou. Zjistěte jakou.

Internetové bankovnictví je možností, jak můžeme náš účet spravovat doslova odkudkoliv. Máme tak možnost využívat aplikaci jak pro počítače, tak i tablety, nebo mobily. Samozřejmě v rámci toho můžeme realizovat platby, žádat o karty nebo kontokorent, či vyřídit další požadavky. Pozitivem je určitě i to, že Fio přišla nedávno s novou verzí svého bankovnictví. Zjistěte, jaké pozitivní věci jsou s tím spojené.

Fio banka umožní si řadu věcí přizpůsobit

Prvním velkým pozitivem je určitě to, že nám banka umožní si celou řadu věcí jednoduše přizpůsobit, a to dle našich požadavků. To hlavní je určitě úvodní obrazovka. I té Fio banka nabídne možnost vložit také panely a oddíly, které chceme. Díky tomu tak můžeme mít rychlý přehled třeba o tom, jak proběhly platby, nebo co čeká na zaúčtování. Stejně tak zde lze vidět také graficky znázorněný vývoj našich plateb. Vidět lze ale také plánované transakce, stejně jako přehled karet a jejich limitů. Vše si jednoduše přizpůsobíte podle svých představ, a to během několika desítek vteřin.

S čím přišla Fio dále? S novým designem a rozložením

Pokud jste byli zvyklí na starou verzi, zaujme vás ta nová také tím, že má příjemnější grafický vzhled. Stejně tak se ale změnilo také ovládání. Zde Fio sází hlavně na celkovou jednoduchost, ale také maximální intuitivnost. Příjemnou změnou je rozhodně to, že vás už nečekají vyskakovací okna, jelikož všechny platby budete zadávat jednoduše, v rámci jednoduché obrazovky. Navíc menu obsahuje jenom několik položek, které souvisí třeba s platbami, přehledy, nebo kartami. Teprve poté vyjede další nabídka, které spadá do této kategorie a umožní vám daný dotaz blíže specifikovat.