Jaké podnikatelské účty nabídne Equa bank?

Nejenom produkty v segmentu osobních financí, ale i produkty v segmentu těch firemních může nabídnout Equa bank. Pojďme se společně podívat na možnosti v oblasti podnikatelských účtů.

Zatímco běžný klient, tedy fyzická osoba často využije jenom jednu jedinou možnost účtu, a to ten běžný, podnikatel na tom může být zcela jinak. I proto samozřejmě rozšířila nabídku možností, které jsou spojeny právě s tímto segmentem. A ten je vhodný nejenom pro klasické podnikatele – živnostníky, ale je vhodný třeba také pro klienty z řad právnických osob. Pojďme zjistit, co je v nabídce.

Dominují standardní bankovní účty

Nejprve se pojďme podívat na nabídku, která by se dala zařadit do segmentu klasických účtů. V takovém případě je to účet určený pro fyzické osoby živnostníky, stejně jako jeho varianta určená pro právnické osoby. Ta však může přejít do lepší verze, a to konkrétně účtu s označením All inclusive. Mezi další bankovní účty, které Equa bank může nabídnout, patří rozhodně také účty v cizích měnách. Kromě koruny totiž můžeme tento produkt sjednat jak v eurech, tak i amerických dolarech. To je ideální hlavně ve chvíli, pokud obchodujeme se zahraničím.

Co dále v tomto segmentu Equa bank nabídne?

Těmito účty ale nabídka rozhodně nekončí, jelikož je toho mnohem více. Říci ale musíme, že už to jsou produkty poměrně specifické. Jedním z nich je účet s označením Sector. Ten je primárně určený třeba lékařům, stejně jako advokátům, notářům, ale také bytovým družstvům, nebo společenství vlastníků bytových jednotek. Druhou variantou specifického účtu, který může Equa bank nabídnout, je účet s označením Trade. Ten rozhodně zaujme ty, kteří chtějí obchodovat se zahraničím a chtějí mít v rámci bankovních služeb produkt, který však bude stále vedený v českých korunách a nabídne výhodný přepočet konkrétního kurzu.