Jaké produkty vám umožní KB sjednat online?

Do banky dnes nemusíme ani v případě, kdy chceme sjednat některý z jejich produktů. Ideálním příkladem může být KB, která neustále rozšiřuje nabídku možností, které vyřídíte z pohodlí domova.

Stejně jako můžeme prostřednictvím našeho účtu realizovat řadu hotovostních a jiných operací online, můžeme stejným způsobem několik produktů i sjednat. Pro nás jako klienty to má samozřejmě několik klíčových výhod. Mezi ty patří nejenom jednoduchost, ale také rychlost, nebo úspora jak našeho času, tak i peněz. Pojďme zjistit, jaké možnosti to jsou.

To hlavní, co KB umožní sjednat online, jsou účty

Dnes už bývá standardem, že do banky nemusíme ani kvůli sjednání účtů. Jednoduše vyplníme žádosti online, počkáme na kurýra, který přiveze smlouvu, a vše je hotovo. Že to jde skutečně takto jednoduše, to dokazuje i KB. A to hned u několika konkrétních účtů. Mezi základní jak klasický MůjÚčet, tak i varianta určená pro studenty, která nese název G2.2. Podobně jednoduše ale může účet sjednat také firma, pro kterou banka připravila produkt s názvem Profi účet. Pokud už o této vlastnosti mluvíme, je dobré zmínit, že stejnou cestou je možné založit i specielní varianty bankovních účtů – jako ten, který je určený pro složení základního kapitálu zakládané společnosti.

Komerční banka umožní požádat si i o platební karty

Co s využíváním bankovních služeb také přímo souvisí? Rozhodně to jsou platební karty. I ty dnes nemusíte nutně získat jenom na pobočce. Je-li vaší domovskou bankou právě Komerční banka, pamatujte, že o kartu lze požádat také prostřednictvím jejich stránek. Konkrétně máme na mysli karty dvě. Jednou z nich je takzvaná A karta, která přináší úsporu při nákupech, a to ve výši jednoho procenta. Druhou možností je Lady karta, která je jako stvořená pro všechny ženy. A to díky exkluzivnímu slevovému programu, který je s ní spjatý. A za jak dlouho může být vaše? Do 10 minut.