Jaké typy poboček nabídne Česká spořitelna?

Dnes je samozřejmostí, aby banka měla vždy dostatek svých poboček, kde může vyhovět svým klientům. Zajímá-li vás, jaké možnosti nabídne Česká spořitelna, pojďte se na ně spolu s námi podívat.

Velikost konkrétní banky se pozná také podle toho, kolik poboček vlastně dokáže pro své klienty nabídnout. Pokud je banka, která v tomto směru patří mezi největší, je to právě CSAS. Ta dnes nabídne pobočky nejenom ve velkých krajských a okresních městech, ale i v celé řadě jiných – a to i menších, než pětitisícových. Pojďme se podívat na to, jaké možnosti v tomto směru jsou.

Česká spořitelna nenabídne jenom klasické pobočky

Je jasné, že ty klasické zcela určitě převládají, ale rozhodně nejsou jedinými, jaké lze navštívit. Poměrně oblíbenou možností jsou i specializovaná regionální korporátní centra, která jsou určena hlavně pro klienty z řad velkých společností, kteří hledají nadstandardní servis. Podobně jsou koncipována také obchodní místa centrály, která nejsou určena pro běžné klienty. Jaké možnosti však Česká spořitelna v posledních letech výrazně rozšiřuje, to jsou zcela určitě hypoteční centra. Je to dáno tím, že v rámci své nabídky banka nenabízí jenom klasické úvěry, ale i úvěry na bydlení. A tak v rámci těchto poboček mají klienti jistotu, že dostanou ty nejlepší možné informace.

V rámci poboček nabídne CSAS specielní služby

Kromě hlavních 4 možností a vysoké dostupnosti se k pobočkám váže také několik specielních výhod. A mezi ty patří třeba samoobslužné zóny, které mohou bankovní operace a požadavky urychlit. Nechybí ale ani pobočky s víkendovým provozem, umístěné mnohdy v nákupních centrech velkých měst. Zajímavou službou, kterou v rámci poboček CSAS nabídne, je možnost objednat se na pobočku, a to online, stejně jako telefonicky. A k čemu je to dobré? Abyste samozřejmě neztráceli čas ve frontě.