Kde najdeme pobočky Airbank?

Při výběru banky rozhoduje nejenom portfolio služeb, ale třeba i celkové zázemí, nebo dostupnost. Podívejme se, jaké nám nabídne Airbank pobočky a kde se s nimi můžeme setkat.

Hned na úvod ale musíme říci, že Airbank je jedenou z nejmenších bank na našem trhu. A tomu samozřejmě odpovídá také to, že množstvím poboček se největším hráčům na našem trhu nemůže rovnat. Situovány tak jsou především do velkých měst a tak můžeme říci, že v rámci velkých krajských měst rozhodně nechybí. Poměrně hojné zastoupení má nejenom Praha, ale také oblast západních Čech.

Kde můžeme pobočky Airbank najít konkrétně?

Jelikož chce být banka stále blíže lidem, nabízí většinu svých poboček hlavně na frekventovaných místech, stejně jako v obchodních centrech. Jejich výhody jsou zřejmé, jelikož zde Airbank může své služby nabídnout i do pozdějších hodin, stejně jako o víkendu. Výhodu nákupního centra tak mají třeba Pardubice, České Budějovice, stejně jako Teplice, Most, nebo Zlín. Stejně tak ale najdeme pobočky v Hradci Králové, v Liberci, Plzni, Ústí nad Labem, Praze, Ostravě a v několika dalších městech. Konkrétní informace vždy nabídne web banky.

Díky službě Airbank internet banking nemusí být pobočky potřeba

I když někoho může celkové množství nabízených poboček zklamat, není důvod zoufat. Například bankovní účet lze sjednat i z pohodlí domova, kdy smlouvu přiveze kurýr. Navíc do banky dnes není nutné téměř chodit, jelikož Airbank internet banking nabídne možnost správy účtu online. Pokud se ale přesto rozhodnete pobočku navštívit, získáte zde několik služeb. A to jak už zmíněné založení účtu, tak i možnost sjednání půjčky, možnost převedení vaší hypotéky, nebo také vyhledávané finanční poradenství, které může souviset jak s volbou, tak i se zvýhodněním vašich současných produktů. Navíc pobočky potěší i příjemným prostředím a vyškoleným personálem.