Plaťte stylově s kreditní kartou STYLE od Raiffeisenbank

Naši prarodiče zpravidla nestačí žasnout, když je vezmeme s sebou nakupovat. Jejich nejčastější otázkou přitom je: „Kde máš peníze?“ Užasle zírají na davy lidí, kteří u platebních terminálů jen mávnou rukou, a procházejí se zaplaceným nákupem dále. V té chvíli se máme právo cítit moderní. Jestliže však takoví skutečně chcete být, měli byste vlastnit kreditní kartu STYLE od Raiffeisenbank! Není totiž karta jako karta!

STYLE od Raiffeisenbank vrátí do Vaší peněženky až 6 000 Kč ročně!

Je lhostejné, zda s kartou STYLE platíte doma nebo v zahraničí, protože pokaždé šetříte! Stejně tak nemá na připisování Vašich prémií vliv ani skutečnost, jestli hradíte zboží nebo služby. Pokud zaplatíte více než 10 000 Kč měsíčně, získáte 2 % zpátky, při platbě nižší pak prémii 1 %, ale i ta jistě potěší. Kde Vám to jen tak dají? Navíc se s kartou STYLE stanete členy programu Sphere card, díky čemuž se můžete těšit na celou řadu slev na nákupy zboží i služeb ve vybraných obchodech partnerů Raiffeisenbank. Každopádně si u nich vyberete, problém bude spíše co nekoupit!

RB zahrnuje do ceny karty STYLE i balíček pojištění KOMFORT

Pokud jste vlastníky karty STYLE, můžete všude trávit čas v poklidu. Vlastníte totiž díky balíčku pojištění KOMFORT, jenž je obsažen v ceně karty, pojištění prodloužené záruky, garanci nejnižších cen, pojištění zakoupených věcí, pojištění zneužití karty a pojištění osobních věcí. Na letišti ve Vídni i v Praze Vám pak karta STYLE od RB dovolí zažít pocity VIP klienta, který má zásluhou ELITE programu od MasterCard volný vstup do salonku. Nikdy potom nevíte, kdy se Vám budou hodit asistenční služby Nonstop Alarm Centra, jichž můžete využít třeba při zamluvení hotelu nebo rezervace, ale také při havárii v domácnosti nebo na silnici. S kartou STYLE se v moderním světě neztratíte!