S UniCredit si lze pojistit i úvěrové produkty

Pokud si bereme půjčku, logicky doufáme v tom, že nenastane žádné nepříjemná situace, která by nás omezila ve splácení. Stát se ale může cokoliv a tak je dobré zvolit ochranu ve formě pojistky.

Mnoho z nás zná pouze takové pojistky, které jsou spojeny třeba s ochranou našeho zdraví, stejně jako třeba s ochranou našeho majetku. Nejsou ale jedinou možnosti, jelikož na příkladu UniCredit vám můžeme jasně ukázat, že pojistku lze sjednat také k úvěrovému produktu. A to hlavně proto, abyste získali hned několik jistot, které jsou spojeny s nepředvídatelnými situacemi – třeba vaše zranění, trvalé následky, nebo ztráta zaměstnání.

Co nabídne UniCredit v rámci klasických úvěrových produktů?

Pojďme se podívat na to základní, a to jsou klasické úvěrové produkty. Mezi hlavní jistě patří možnost standardního, nebo spotřebitelského úvěru. I ten může UniCredit pojistit. V takovém případě vás pojistka ochrání v rámci celé řady nepředvídatelných okolností. Navíc díky sjednání můžete získat slevu na úrocích. Vše proběhne do pár minut, bez nutnosti lékařských prohlídek. Podobné výhody ale nabídne i pojistka k hypotéce. I u ní samozřejmě získáte mnohem více jistot, které řeší problémy, kdy nebudete mít na splátku. Jednoduše je daná měsíční suma zaplacena za vás, a to až do té doby, než budete opět v pořádku, nebo než budete opět pracovat.

Pojistka od UniCredit Bank může souviset i s vašimi kreditními kartami

Nejenom standardní úvěry a hypotéky, ale i kreditní karty mohou souviset se segmentem půjček. Proto je jasné, že i zde můžete využít pojistku. Ta se primárně také týká situace, kdy nebudete moci své závazky na kartě splácet. Tím ale výhody nekončí, protože UniCredit Bank nabídne v souvislosti s kartou i pojistku s označením Safe. A čeho se ta týká? Rizik, která jsou spojena se ztrátou nebo odcizením vaší karty. Pokud ji někdo zneužije, máte jistotu, že o peníze rozhodně nepřijdete.