Služby pro nejnáročnější klienty? To je ČSOB Private Banking

Služeb ČSOB dnes využívají nejenom běžní klienti, ale i ti, kteří nehledají jenom obyčejné a běžné služby, ale hledají i něco navíc. A těm banka nabídne možnost privátního bankovnictví. A jak vypadá?

Privátní bankovnictví je často spjaté hlavně s unikátními službami, které jsou vytvořené doslova na míru konkrétním potřebám daného klienta. Pokud bychom se na charakteristiku takových klientů podívali, často se jedná o takové, kteří disponují velmi vysokým majetkem a potrpí si na skutečnou profesionalitu, kvalitu, pečlivost, ale i tradici. Pojďme zjistit, co takové privátní bankovnictví nabídne konkrétně.

V rámci tohoto segmentu nabídne ČSOB služby na míru

Pokud se podíváme právě na oblast bankovních služeb, rozhodně nesmíme zapomínat na možnosti, které s ním souvisí. To hlavní, co ČSOB nabídne, to jsou produkty doslova širé na míru. Příkladem může být oblíbené Privátní konto, které je kombinací jak běžného, tak i spořicího účtu. Samozřejmostí je třeba platební styk zdarma, unikátní platební karty, nebo možnost mít dané účty nejenom v tuzemské měně, ale i v celé řadě dalších. Samozřejmě danou službu doplňuje také široká škála pojistek, stejně jako personalizovaných úvěrových produktů, které směřují na potřeby jednotlivce i firem.

ČSOB úvodní stránka tento segment aktivně nenabízí

Jelikož se nejedná o nabídku pro každého, je jasné, že ji musíte na webu banky dohledat, protože ČSOB úvodní stránkaČSOB úvodní stránka ji zkrátka nezveřejňuje. Pokud ji vypátráte, a to pod adresou CSOBPB.cz, potom můžete zjistit informace třeba i o produktech, které jsou spojeny s investováním. Zde je možné zřídit individuální investiční portfolio, v rámci kterého banka pomůže především ve zhodnocování konkrétního majetku. Mimo to ale nabídne také asset management, který je spojený hlavně s fondy kvalifikovaných investorů, stejně jako s individuálními diskrečními portfolii. I to jsou cesty, jak finance pomůže nejenom spravovat, ale logicky také výrazně zhodnocovat.