Jak vypadá u Cofisis půjčka na vybavení naší domácnosti?

Plánujete si koupit nábytek, spotřebiče, elektroniku, nebo cokoliv jiného? Pokud na to nemáte volné finanční prostředky, rozhodně vám pomůže půjčka Cofidis. Co konkrétně vám může nabídnout?

Tento poskytovatel půjček není v segmentu nebankovních společností rozhodně žádným nováčkem. Už v minulosti totiž patřil mezi společnosti, které nabízely spotřebitelské úvěry. Ty můžete využít i nyní. A to ve formě účelové půjčky, která je spojena s výbavou interiéru vašeho domu nebo bytu. Výše uvedené možnosti však jsou jenom zlomkem těch, na které lze tento úvěr využít. Podívejme se na jeho konkrétní charakteristiku, i jeho několik hlavních výhod.

Kolik nám Cofidis nabídne finančních prostředků?

To hlavní, co nás primárně zajímá, to jsou informace spojené s tím, kolik nám může tento nebankovní poskytovatel nabídnout peněz. Zde jistě oceníme to, že sumy jsou více než zajímavé. Jako základní nabídku má Cofidis k dispozici částku celých 40 000 Kč. Z té se ale můžeme dostat podstatně výše, až na sumu celých 500 000 korun českých. To už je poměrně zajímavá suma, ze které můžeme financovat všechny výdaje spojené s vybavením našeho bytu, stejně jako domácnosti jako takové. A to třeba i ve fázích naší rekonstrukce, nebo už ve fázi nákupu doplňků.

Cofidis půjčky bez registru nabídnou i výhodnost

Konkrétně tím se může pyšnit právě tento úvěrový produkt. Podíváme-li se na to, jak je to s úrokovou sazbou, musíme říci, že začíná již pod deseti procenty. To je dobrá zpráva pro ty, kteří chtějí mít půjčku skutečně výhodnou. A je jedno, zda žádají jako samostatná osoba, nebo spolu se svým partnerem nebo partnerkou. Dnes jsou Cofidis půjčky bez registru určeny oběma konkrétním skupinám. S výhodností ale souvisí také to, jak dlouho můžete daný úvěr konkrétně splácet. Díky rozložení splátek až na 90 měsíců není problémem snížit splátky třeba i na několik set korun měsíčně.