Krátká splatnost není u Ferratum problém. Lze ji prodloužit

Mnozí mají u Ferratum problém s tím, že maximální délka splatnosti je u půjčky jenom 45 dní. To však nemusí být zase takový problém. Společnost totiž nabídne možnost jednoduchého prodloužení.

Dané prodloužení může mít hned několik různých důvodů. Nejčastěji je to ten, kdy se termín splatnosti poměrně rychle blíží, ale my zatím nemáme peníze na to, abychom půjčku vrátili. V takovém případě se nám daná možnost hodí více než dost. Přidáme si tedy několik desítek dní navíc. Nemusíme se tak bát toho, že se staneme dlužníky společnosti. Takto se jedná o zcela běžnou možnost, jakou můžeme využít.

Jak můžeme splatnost u Ferratum prodloužit?

Zajímá vás, jak můžete splatnost půjčky prodloužit jednoduše a rychle? Vedou k tomu dvě hlavní možnosti. Tou první je internetová žádost o prodloužení, kterou stačí vyplnit a odeslat. Druhá cesta je u Ferratum ještě o něco jednodušší. Počítá totiž s možností toho, že zašlete žádost o prodloužení ve formě SMS zprávy. I v ní je třeba identifikovat sebe a hlavně vaši půjčku. V obou případech přijde vhod to, že jakmile je žádost přijata, je také do několika málo minut schválena. Výhodou je tedy i to, že mnohdy si můžete požádat skutečně na poslední chvíli, třeba i den před standardní končící splatností.

O kolik nám Ferratum půjčka umožní si splatnost prodloužit?

Podívejme se nyní i na to, o kolik dní není problém si splatnost prodloužit. V tomto ohledu jsou možnosti stejné, jako při výběru půjčky. Může to být nejméně o týden. Nejvíce však o dobu jednoho měsíce. Ani zde ale není třeba zoufat, jelikož Ferratum půjčka nám neumožní jenom jedno prodloužení, ale hned dvě. Získáme až celých 60 kalendářních dní navíc. Pokud k tomu přidáme prvotní zvolenou splatnost, není problém mít peníze po dobu delší, než jsou tři měsíce. To už je poměrně dobrá lhůta k tomu, abychom na potřebné splátky mohli našetřit.