Provident umí vaši půjčku také pojistit

Zvykli jste si na to, že u banky většinou dostanete k půjčce také výhodnou pojistku? Totéž vás čeká i u nebankovní společnosti. Konkrétně tuto možnost má pro vás k dispozici společnost Provident.

Pojistit si půjčku je rozhodně výhodné. Proč? Jelikož díky tomuto produktu jste ochráněni v případě celé řady problémů, které mohou nastat. Týká se to hlavně situací, kdy například přijdete o zaměstnání, nebo jste vlivem úrazu v pracovní neschopnosti. V takovém případě můžete mít problém s hrazením svých závazků. Díky pojistce ale vezme tyto závazky na sebe právě konkrétní pojišťovna, která zajistí, aby bylo vše hrazeno v termínech, jak hrazeno být má.

Mimo pojistky nabídne Provident i asistence

Není to jenom klasické pojištění schopnosti splácet, jelikož to jsou také asistenční služby, které nám jako žadatelům umí Provident nabídnout. O co se jedná? Třeba o služby, které souvisí s běžnými denními činnostmi, které třeba důsledkem úrazu již nemusíme zvládat. Mezi tyto služby patří třeba přepravní služby k lékaři, stejně jako může jít o úklid bytu, nebo různé asistence spojené s nákupy a běžnými činnostmi. K dispozici je však i odborná lékařská asistence na telefonu, která se hodí ve chvíli, kdy se necítíte dobře a potřebujete odbornou radu.

O výhodnosti pojistky vás přesvědčí i Provident kalkulačka

Tento nástroj se nehodí jenom ve chvíli, kdy se chcete podívat na výhodnost půjčky. Můžete ho využít také ve chvíli, kdy vás zajímá to, jak je to s danou pojistkou po finanční stránce. Zde rozhodně budete překvapeni výhodností. Provident kalkulačka vám sdělí třeba to, že poplatky spojené s pojištěním a asistenčními službami stojí 99, respektive 199 korun. Jedná se skutečně o drobnou částku, která však může nabídnout pojistné krytí až do výše několika desítek tisíc korun. Co je výhodné, to je možnost sjednání k jakémukoliv úvěru.