Půjčky u Cetelem si můžete také pojistit

Chcete si vzít půjčku a bojíte se nepředvídatelných situací? Starosti můžete hodit za hlavu. Jsou zde možnosti pojistek, díky kterým budete v případě problémů chráněni právě konkrétní pojišťovnou.

Pojistné produkty jsou dnes s těmi úvěrovými přímo spjaté. Není se čemu divit, jelikož lidé stále častěji hledají možnosti ochrany a tak je využívají. Je to dáno také tím, že cena takové pojistky vyjde doslova na pár korun. Ostatně nebankovní společnost Cetelem je toho dokonalou ukázkou. U ní si navíc se sjednanou pojistkou není třeba lámat hlavu. Stane se totiž součástí vašeho úvěrového produktu a její cena tak bude zahrnuta již v měsíční splátce, kterou budete hradit. A jaké dvě pojistky jsou k dispozici?

Jako první nabídne Cetelem pojištění schopnosti splácet

Dnes se jedná o jednu z nejvyužívanějších pojistek, která je se segmentem úvěrových produktů spojena. Není se čemu divit, jelikož nás může ochránit v případě ztráty zaměstnání, stejně jako v případě pracovní neschopnosti, nebo třeba v případě invalidity. Pojistit se může každý v produktivním věku, kdo ještě nedosáhl 65 let. I když je tato věková hranice limitní, myslí Cetelem také na osoby starší. Těm konkrétně nabízí specializované pojištění Senior. To se vztahuje jenom na jeden rizikový případ, a to případ úmrtí.

Na cetelem.cz sjednáte i pojištění výdajů

Druhá pojistka se týká toho, že se pojistíte proti možným rizikům, které plynou třeba ze situací, kam patří pracovní neschopnost, invalidita, ztráta zaměstnání a smrt. Zde vám cetelem.cz nabídne dva druhy produktů. Buď ten běžný, nebo ten s označením Plus. Pokud máte dané pojistky sjednány, může pojišťovna zakročit právě ve chvíli, kdy vlivem pojistných rizik nemůžete včas a v požadovaném rozsahu plnit své závazky. Tedy kdy nebudete moci plnit řadu plánovaných výdajů, které máte v rámci své osoby, ale i v rámci vaší celé rodiny pravidelně hradit. Částky, které pojistka hradí, mohou jít až do desetitisíců korun českých.